16buçuk’ta yazım incelemesi16.JPGBu sefer bir blog yakaladım. Hemen hemen aynı zamanda açtık bloglarımızı 16bucuk.com ile. Tabi arı gibi yazıyor kendisi. Benim gibi tembel değil. Ama yine de yakalanmaktan kurtulamadı.

“Konumuza geri dönecek olursak ise yazmış olduğunuz bu yazılar ile ziyaretçi çekeceğinizi unutmayın, kısaca blog sayfanız sürekli ziyaret edilen bir blog olması zaman alacaktır.”

Bu cümlede “olursak ise” diye kullandığı kelimeleri aslında şöyle de yazabiliriz; “olur isek ise”. E ne oldu şimdi? Olmadııııııı! baştan alalım doğrusu ile;

“Konumuza geri dönecek olursak yazmış olduğunuz bu yazılar ile ziyaretçi çekeceğinizi unutmayın, kısaca blog sayfanız sürekli ziyaret edilen bir blog olması zaman alacaktır.”

Bu doğrusu oldu şimdi 🙂Bu yazıyı paylaş
Paylaş

7 Replies to “16buçuk’ta yazım incelemesi”

  1. Peki, zaman alacak olan, bir BLOG SAYFASI(nın) sürekli ziyaret edilen bir BLOG olması mıymış?

  2. Uyuyan senin tembelliğinden en çok ben şikayetçiyim. Bilesin, duyasın!!!

    Ben bu kadar diyorum gerisini sen anla 🙂

  3. Alakasız olacak ama sizin şu kullandığınız sayfa sayac eklentisi çoğu kez hata veriyor.

    Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/uyuygcom/domains/uyuyang.com/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/all_in_one_seo_pack.php:160) in /home/uyuygcom/domains/uyuyang.com/public_html/wp-content/plugins/sayfa_sayac/sayfa_sayac.php on line 451

    Siteye ne zaman girsem bu hatayı görüyorum.

  4. Son zamanlar söylemiş olduğum sözcükler yada kurmuş olduğum cümlelerdeki bozuklukları farkedince kendi kendime çaktırmadan gülüyordum. Amma velakin söz ağzımdan çıkmış oluyor. Sonra da topla toparlayabilirsen vallahi kırk takla atıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir