Çizesim Geldi!elma

İnsanın hobilerini bilmesi güzel şey. Ben hobilerimi öğrenmek için oldukça geç kaldım. Zamanın ne kadar hızlı geçtiğini farkedince insanın yaşı hayli ilerlemiş oluyor. Henüz orta okul yıllarımda farkettiğim bir hobim var. Dikiş dikmek. Mahallemizin terzisine gidip arta kalan kumaşlardan makinayı boş bulduğumda oturup bir şeyler dikebilmek için saatlerce beklediğimi hatırlıyorum. Daha ilerki yaşlarda  resim yapmayı ne kadar çok sevdiğimi farkettim. Ama okulda bunu geliştirecek fırsatım olmadı.

Her fuarda resim standlarını aradığımı farkettim üniversite yıllarımda. Hatta o dönem Art Academy dergisinin ilk on sayısını almıştım. Halen kendimize ait bir evimiz olduğunda bir odasını resim atölyesi yapmak gibi bir hayalim var. Ancak o zamana kadar bu hayalimi Photoshop ile uğraşarak biraz ertelemek durumundayım. Bir de siz değerlendirin. Nasıl olmuş?

Not verirken ilk deneyim olduğunu hatırlayın!Bu yazıyı paylaş
Paylaş

4 Replies to “Çizesim Geldi!”

  1. Bence çok güzel olmuş. Ben de daha önce bu işi denemeye heves ettim ArtAcademy’nin ilk sayılarını aldım ama sonuç hüsran 🙂 Neyse şu an en büyük hobim blog yazmak ve atkı örmek (Başka birşey öremiyorum da):)

  2. Resim yapmak benim için içimde kalmış bir ukde. Hani diyorum zengin olsam, bütün gün resim yapsam 🙂
    Yaptığınız çalışma çok hoş olmuş, umarım daha da geliştirirsiniz.

  3. Seviye umarım çok zengin olursunuz da resimlerinize biz de bakarız. Ama zengin olmayı beklemeyin bence 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir