Pilli’nin yeni sitesi Sinepil

sinepil.jpg

Pilli Network sitelerinden en azından bir tanesine mutlaka bir göz atmışlığınız vardır. 9 ayrı sitede aktivitesini sürdüren pilli şimdi bunları bir yenisini daha ekliyor. Diğer sitelere şöyle bir göz atarsak;

bildirgeç: sıradışı olaylar, web tasarımla ilgili notlar, bilimsel makaleler, internet haberleri vb. bildirilerin yanınlandığı bir ortam.

hafif: herkesin dilediğince yazması ve muhtemel en fazla yorum katkısının burada olduğu pilli sitesi

10marifet: türlü türlü el becerilerinin internet ortamında paylaşıldığı ve benimde en samimi bulduğum blog

Continue reading »

Uyuyangın Blogu

uykucu.jpg 

Fotoğraf Yagi‘nin bir eserine aittir.

Zaman zaman insanın düşünüp de paylaşamadığı duyguları içinde kalır. Ve zamanla nice düşünceler, duygular, fikirler zihnin karmaşık yapısı altında silinir giderler. İnternetin insanlara kazandırdığı en güzel şeylerden biri de fikirlerini ortaya koyabilecek bir mecra bulmaları olmuştur. Ben de bu fırsatı kimine göre biraz geç kimine göre tam zamanında yakaladım. Henüz sitede kullanılan tema biraz eksik kalsa da şimdilik idare eder diyerek işe koyuldum. Bazı bölümler Türkçeleştirildi. Bazıları ise hala ellerimden öper. Belki ileri doğru daha farklı bir tema ile değişiklik yapabilirim. Ama şimdilik önümde uzun bir zaman var. Öncelikle sitenin insanlara ulaşması. Bunun içinde tabi bazı eylemler planda yer alıyor. Continue reading »