Blog Ödülleri 2009’da Oylarımı Kime verdim?

Blog Ödülleri 2009 Blog yarışması için oylama süreci başladı. Ben de bu yıl nihayet katılabildim. Kişisel kategorisi arasında blogumu bulabilirseniz -ki oladukça uzun bir liste- oyunuzu bana verebilirsiniz. :)

Ben bu yıl oylarımı kimlere verdim? Hemen paylaşayım istedim. İşte buyrun liste;

Blog Ödülleri Listesi kategori sırasına göre yazılmıştır.

babaolmak.com
kaynamanoktasi.com 
cocuklacocuk.com
burakbuyukdemir.com 
alisverisblog.com
uyuyang.com (İşte bu ben oluyorum)
blog.dergibi.com
unforgiven-rs.spaces.live.com
Carluvr.com
selimtuncer.blogspot.com
www.futbolname.com
www.azbilmis.com
bobiler.org
annekedi.blogspot.com/

2008’in 2. pr güncellemesi

pr 3

Geçtiğimiz gece 0-3 lük bir maçın skorunu bir türlü öğrenemeyen bir fanatik gibiydim. Pr güncellemeleri başlamış ve site birkaç kaynakta 3 gösteriyordu. İşte dedim nihayet. Google bana hakkım olanı teslim etti. Geçtiğimiz güncellemede beni boynu bükük çocuklar gibi bırakan google(pr=0) amca bu güncellemede bana bir sürü şeker verdi. Ve pr 3 bir blogun sahibi olarak gurur duydum tabii. Bu gururu niye duydum kime karşı duydum onu da bilmiyorum. Ama ben bu haberin gelişiyle hasta halimin nekahet döneminin hızla sona erdiğini biliyorum. Bu güncellemede bir çok kişiye cömert davrandı google. Açıkçası içimden bir his 3 olur ama 2 daha muhtemel bir değer gibi duruyordu. Bu bana şimdilik yazmaya karşı daha bir gayret kuvvet verdi. Daha iyi daha kaliteli yazılarda buluşmak üzere…(teşekkür google)

Uyuyang Blograzzi’de “Günün Blogu” oldu

 

Dün gece kolilerin arasına dalmış 3 yıl içinde 3 kez taşınıyor olmanın verdiği hınçla kitapları koliliyordum.  E tabi yorgun düşünce televizyon karşısında sızmaktan başka çarem kalmamış.  Oysa ki uzun zamandan beri olmasını umduğum şey tam da benim sızma anımı bulmuş. Sabah da kalktığımızda elektrik kesintine maruz kalınca güzel haberi almam öğleden sonrayı buldu. Evet Blograzzi’de günü blogu seçilmiş benim sevgili blogum. Kimileri için es geçilecek bir şey olsa da editörlerin onayından geçip günün blogu olmak benim için fevkalade önemli. Hakkımda kısmını okuyanlar blog hakkında yaptığım yorumu okumuşlardır. Blog sanırım artık seri adımlarla yürümeyi öğrendi. Umarım yakında koştuğunu da hep birlikte görürüz.

Blograzzi editörlerine saygılar, teşekkürler.

Uyuyangın Blogu

uykucu.jpg 

Fotoğraf Yagi‘nin bir eserine aittir.

Zaman zaman insanın düşünüp de paylaşamadığı duyguları içinde kalır. Ve zamanla nice düşünceler, duygular, fikirler zihnin karmaşık yapısı altında silinir giderler. İnternetin insanlara kazandırdığı en güzel şeylerden biri de fikirlerini ortaya koyabilecek bir mecra bulmaları olmuştur. Ben de bu fırsatı kimine göre biraz geç kimine göre tam zamanında yakaladım. Henüz sitede kullanılan tema biraz eksik kalsa da şimdilik idare eder diyerek işe koyuldum. Bazı bölümler Türkçeleştirildi. Bazıları ise hala ellerimden öper. Belki ileri doğru daha farklı bir tema ile değişiklik yapabilirim. Ama şimdilik önümde uzun bir zaman var. Öncelikle sitenin insanlara ulaşması. Bunun içinde tabi bazı eylemler planda yer alıyor. Continue reading »