Etohum 31 Ocak Haftasonu ToplantısıDaha önce şu yazımda ve şu yazımda bahsettiğim, internet girişimcilerini bir çatı altında toplamayı hedefleyen E-tohum ,sadece girişimcilerin odağı olmakla kalmadı. Türkiye’deki , hatta yurtdışında yaşayan bir çok Türk girişimciyi ve blog yazarını,  buluşturdu. Birçok blog yazarı için potansiyel bir buluşma toplantısı haline dönüştü.  Bu toplantılarda kimi güzel iş bağlantıları kurdu, kimi güzel sohbetler eşliğinde kahvelerini yudumladılar. Başarılı girişimleri de kendi ilk ağızdan dinleme fırsatını yakaladığımız E tohum toplantıları bir kısım medyanın da dikkatini çekti.
Projelerini gönderenler arasında ilk 15’in açıklanma vakti geldi. Toplantıların hafta içine denk gelmesi sebebiyle şikayet edenler için de bir fırsat doğdu. 31 Ocak Cumartesi günü  İTÜ Maçka İşletme Fakültesinde, İşletme Mühendisliği Kulübünün katkılarıyla 11:00’den 17:00’ye kadar sürecek olan büyük buluşma gerçekleşiyor. Tabii 15 proje ile sınırlı kalınmayacak. Katılım halen devam ediyor. Siz de “projem var mutlaka katılmalıyım” diyorsanız henüz geç değil. Katılım için bu sayfadaki formu doldurmanız yeterli.
“Hayır benim projem yok, ben sadece bu toplulukta insanlarla tanışmak, sohbet etmek istiyorum” derseniz, buradaki linke tıklayarak katılım için yerinizi ayırtabilirsiniz.Bu yazıyı paylaş
Paylaş

One Reply to “Etohum 31 Ocak Haftasonu Toplantısı”

  1. Geri bildirim: pligg.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir