Lafacan Oyunu ile Can Sıkıntınızı GiderinlafacanBu aralar kısa bir ara verme ihtiyacı hissettiğim anlarda takıldığım bir adres var. Daha doğrusu bir oyun. Sizi bağımlısı yapmayan bir oyun. Çoğu internet kullanıcıları bu sebeple bir oyuna takılmak istemezler. Vakti iyi değerlendirmek gerek tabi.  İşte bu sebeple kendilerini kaptırmaktan korkarlar. Lafacan bu iş için birebir. 10 dakikalık bir oyun sizi bir anlığına yapmış olduğunuz işten uzaklaştırıyor. Böylelikle kafanız toparlanıyor. Bildiğimiz scrabble oyunu. Kelime türetiyorsunuz. Hem kelime hafızanız güçleniyor, hem de eğlenceli vakit geçiriyorsunuz. Oyuna başlamak için önce siteye üye oluyorsunuz. Gelen onay mailinden postasından sonra siteye kendi kullanıcı adınızla giriş yapıp hazırda bir oyun varsa oyuna dalıyorsunuz. Yoksa kendiniz bir oyun açıp diğerlerinin oyuna katılmasını bekliyorsunuz. Ben tek başıma oynamak istiyorum derseniz oyunda bir bot var. Yani bilgisayarla da oynayabiliyorsunuz.

Oyun açmadan önce size seçenekler sunulmuş. İster puan sınırlı , ister süre sınırlı, ister taşlar bitene kadar oynayabiliyorsunuz. Tavsiyem puan sınırlı olması. Taşların bitmesini beklemek biraz sıkıcı olabiliyor. İstediğiniz puanı ve süreyi de kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Kazandığınız  her oyun için puan hanenize 10 puan ekleniyor. Aldığınız bu 10 puan kaybeden kişinin puanlarından siliniyor.Eğer oyuncu sayısını arttırırsanız her oyuncudan puan çalıyorsunuz. E tabi sizin puanınız da artmış oluyor.

İyi eğlenceler.Bu yazıyı paylaş
Paylaş

75 Replies to “Lafacan Oyunu ile Can Sıkıntınızı Giderin”

 1. lebriz benden sana bir tüyo flash mx yüklersen pc ye oyunzadeye girebilirsin.
  bu arada lütfen lafacan açılacakmı açılmayacakmı bilgisi olan varsa yazsın.linke tıklıyoruz yabancı alışveriş sitesi geliyor.insanlar bilgilendirilse en azından hergün bu linki tıklamak zorunda kalmayacağız….

 2. teşekkür ederim batuhhan ama artık girebiliyorum.ayrıca arkadaşlar yetkili umut çelenli facebook lafacan sayfasına lafacanın bu hafta hizmete gireceğini yazmış merakla bekleyenlere duyurulur.

 3. uyuyang çok teşekkür ederiz sana lafacan yokluğunda burası çok iyi oldu bizler için çok şükür açılmış.artık orada görüşürüz

 4. Valla bu oyun çok güzel ama ben bu oyuna bir türlü giremedim. Böyle de olmaz ama ya girmek istiyorum şu siteye ya! Of bak şimdiden canım sıkılmaya başladı ya.

 5. abiler lafacan gibi bir oyun bılıomusunuz cnm sıkılıyo oyuna üyeliği kapatmışlarda oynayamıyorum bılıyosanız soleyın şimdiden tskkurler

 6. vay yeni keşfettim burayı demek burdan khaberleşiyoduz he sizi gidiiiiiiiiiiiiiii

 7. lafacan neden açılmıyor acaba site kapandımı ya kapandıysa biz puanlarımızı nereden temin ederiz gitti battımı boşu boşuna:)

 8. lafacan hakkında bilgi almak istiyorum.site kapandımı .*noldu.?????

 9. evet bilgisi olan varsa buradan not düşsünler kaç gündür meraktayım:(

 10. lafacancıları unuttular.bir küçük mesaj geçinde bilgi verin.bilgisi olanlara sesleniyorum…

 11. gisem facebokta bir haberleşme yeri varmış ama tam bilmiyorum ögrenirsen banada söylersen sevinirim

 12. arama motorundan lafacan yazarak aradığın zaman facebook grubu çıkıcak lafacanın ordan duvara yazarak haberleşebiliyordun.

 13. ya ben bu sıteye olmak ıstıyorum ama olamıyorum bana yardımcı olun lutfen 🙁

 14. arkadaşlar lafacana ne oldu 1 aydır kapalı böyle güncelleme bu kadar sürermiii…..????

 15. beklerkende sıkılıyorum yani ben bu yere sıkıntımı atmak için geldim
  ben buraya beklemek için gelmedim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir