Uyuyangın Bloguuykucu.jpg

Fotoğraf Yagi‘nin bir eserine aittir.

Zaman zaman insanın düşünüp de paylaşamadığı duyguları içinde kalır. Ve zamanla nice düşünceler, duygular, fikirler zihnin karmaşık yapısı altında silinir giderler. İnternetin insanlara kazandırdığı en güzel şeylerden biri de fikirlerini ortaya koyabilecek bir mecra bulmaları olmuştur. Ben de bu fırsatı kimine göre biraz geç kimine göre tam zamanında yakaladım. Henüz sitede kullanılan tema biraz eksik kalsa da şimdilik idare eder diyerek işe koyuldum. Bazı bölümler Türkçeleştirildi. Bazıları ise hala ellerimden öper. Belki ileri doğru daha farklı bir tema ile değişiklik yapabilirim. Ama şimdilik önümde uzun bir zaman var. Öncelikle sitenin insanlara ulaşması. Bunun içinde tabi bazı eylemler planda yer alıyor.

Aslında internette yazdığım ilk site kendi blogum değil. Pilli network hemen herkes tarafından bilinmektedir. İnternet yazarlığına ilk başladığım siteler pilli network siteleridir. Öncesinde bir de geocities macerası var. Ama ondan hiç bahsetmeyeceğim bile. Bundan böyle ağırlık kendi blogumda olacak ancak yine de ilk göz ağrım pilliye devam edeceğim.

Merak edenler için dipnot olarak eklemek boynumun borcu olsun. Uyuyang  ismi malum uyuyan güzelin kısaltılmışıdır. Bu da benim güzel olduğumun değil uykucuculuğumun vurgusudur. Uyuyang ismi bundan böyle bu blogun adı olacaktır. Saygılar…Bu yazıyı paylaş
Paylaş

11 Replies to “Uyuyangın Blogu”

  1. Merhaba,
    Yagi’nin bloguna yazdığınız yorumdan size ulaştım. Siteniz hayırlı olsun. Blogdaki sorunuza Yagim şu şekilde yanıt verdi. “Alabilirsiniz tabiki. Sitenizde istediğiniz kadar kalabilir” :))

    Sammy (Yagi’nin Annesi)

  2. Hayırlı olsuun. Geçen gün göz atmıştım ama okumaya fırsatım olmamıştı 🙂 Temayı çok beğendim uyuyang 🙂 Başarılarının ve yazılarının devamını dilerim 🙂

  3. bir arkadaşım tavsiyesi ile bloğuna göz attım seni yürekten kutlarım konular sıcak ve akıcı devamını temenni ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir